0805L010/24YR
Littelfuse Inc.
型号:
0805L010/24YR
描述:
PTC RESET FUSE 24V 100MA 0805
库存 : 11188
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 100 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cURus, TUV
Lead Spacing -
Current - Max 100 A
Size / Dimension 0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 6 Ohms
Series POLY-FUSE®, 0805L
Type Polymeric
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric), Concave
Resistance - Initial (Ri) (Min) 1.5 Ohms
Mfr Littelfuse Inc.
Current - Trip (It) 300 mA