0805N300J500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
0805N300J500CT
描述:
CAP CER 30PF 50V C0G/NP0 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 30 pF