0805Y5000330KFT
Knowles Syfer
型号:
0805Y5000330KFT
描述:
CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Series FlexiCap™
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 33 pF