RAF Electronic Hardware
型号:
0822-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
PANEL SCREW PAN SLOTTED #4-40
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.387
$1.387
5
$1.159
$5.795
10
$1.0431
$10.431
25
$0.92682
$23.1705
50
$0.8341
$41.705
100
$0.811015
$81.1015
250
$0.787854
$196.9635
500
$0.764674
$382.337
1000
$0.695153
$695.153
请发送询价,我们将立即回复。

| Length - Below Head | 0.563" (14.30mm) 9/16" |
| Head Diameter | 0.172" (4.37mm) |
| Material | Steel |
| Drive Type | Slotted |
| Thread Size | #4-40 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Panel Screw |
| Length - Overall | 0.669" (17.00mm) |
| Head Height | 0.107" (2.72mm) |
| Plating | Zinc |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 0822-S |