0845240004-10-G7
Molex
型号:
0845240004-10-G7
品牌:
Molex
描述:
10" PRE-CRIMP A1858/19 GREEN
用户指南
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 10.0" (254.0mm)