0845240004-12-V9
Molex
型号:
0845240004-12-V9
描述:
12" PRE-CRIMP A1857/19 VIOLET
用户指南
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 12.0" (304.8mm)