0845240004-18-V9-D
Molex
型号:
0845240004-18-V9-D
品牌:
Molex
描述:
18" PRE-CRIMP A1857/19 VIOLET
用户指南
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)