0845240014-10-V7-D
Molex
型号:
0845240014-10-V7-D
描述:
10" PRE-CRIMP A1858/19 VIOLET
用户指南
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 10.0" (254.0mm)