0845240014-18-S7
Molex
型号:
0845240014-18-S7
描述:
18" PRE-CRIMP A1858/19 SLATE
用户指南
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)