0845250009-05-N9
Molex
型号:
0845250009-05-N9
描述:
5" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
用户指南
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)