0845250009-05-R7
Molex
型号:
0845250009-05-R7
描述:
5" PRE-CRIMP A1858/19 RED
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)