0845250009-12-A7
Molex
型号:
0845250009-12-A7
描述:
12" PRE-CRIMP A1858/19 ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 12.0" (304.8mm)