0845250032-11-N9
Molex
型号:
0845250032-11-N9
描述:
11" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
用户指南
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 11.0" (279.4mm)