0845250032-11-Y7
Molex
型号:
0845250032-11-Y7
描述:
11" PRE-CRIMP A1858/19 YELLOW
用户指南
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 11.0" (279.4mm)