0845250032-12-Y9
Molex
型号:
0845250032-12-Y9
描述:
12" PRE-CRIMP A1857/19 YELLOW
用户指南
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 12.0" (304.8mm)