0845250032-18-G7-D
Molex
型号:
0845250032-18-G7-D
描述:
18" PRE-CRIMP A1858/19 GREEN
用户指南
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)