HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.681
$5.681
10
$5.1623
$51.623
25
$4.88908
$122.227
50
$4.77546
$238.773
100
$4.54803
$454.803
250
$3.979512
$994.878
500
$3.865816
$1932.908
1000
$3.297317
$3297.317
2500
$3.069925
$7674.8125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 96 |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | DIN 41612 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | HARTING |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | C |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |