HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$61.9305
$61.9305
10
$56.8347
$568.347
25
$54.64818
$1366.2045
50
$52.82665
$2641.3325
100
$49.912145
$4991.2145
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 4 |
| Voltage Rating | 50V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Crimp |
| Size | 3A |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han-Brid® |
| Connector Type | Insert with USB |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09120012 |