HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.8845
$11.8845
10
$10.5336
$105.336
25
$10.1289
$253.2225
50
$9.72363
$486.1815
100
$9.183365
$918.3365
250
$8.373072
$2093.268
500
$7.832883
$3916.4415
1000
$7.184641
$7184.641
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 15 |
| Voltage Rating | 500V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® E |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han-Yellock® |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09140153 |