HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.521
$12.521
10
$11.09505
$110.9505
25
$10.6685
$266.7125
50
$10.24176
$512.088
100
$9.67271
$967.271
250
$8.81923
$2204.8075
500
$8.250256
$4125.128
1000
$7.567482
$7567.482
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 3+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Screw |
| Size | 3A |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Connector Type | Insert |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200032 |