HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.2565
$19.2565
10
$16.86535
$168.6535
25
$16.13632
$403.408
50
$15.61591
$780.7955
100
$15.09531
$1509.531
250
$14.262502
$3565.6255
500
$13.84606
$6923.03
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 10A |
| Thread Size | PG16 |
| Size / Dimension | 2.469" L x 1.161" W x 2.409" H (62.70mm x 29.50mm x 61.20mm) |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Gray |
| Mfr | HARTING |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200101 |