09225VA-12Q-AL-00
NMB Technologies Corporation
型号:
09225VA-12Q-AL-00
描述:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 96.4 CFM (2.70m³/min)
Noise 51.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.720A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range 7 ~ 13.8VDC
Product Status Active
RPM 5600 RPM
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features Locked Rotor Sensor
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.602 in H2O (149.9 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, UR, VDE
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight 0.298 lb (135.17 g)
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C
Series 09225VA
Material - Blade Plastic
Power (Watts) 8.64 W