Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.15995
$11.5995
100
$0.957885
$95.7885
1000
$0.756238
$756.238
2500
$0.705822
$1764.555
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 80.0µin (2.03µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Picoflex 92315 |
| Length | 1.05' (320.00mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 92315 |
| Cable Termination | IDC |