Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.104
$4.104
10
$3.61
$36.1
100
$2.87128
$287.128
1000
$2.379094
$2379.094
2500
$2.21502
$5537.55
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 80.0µin (2.03µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Picoflex 92315 |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 092315 |
| Cable Termination | IDC |