0925R-331J
API Delevan Inc.
型号:
0925R-331J
描述:
FIXED IND 330NH 495MA 180MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 495mA
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 44 @ 25MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 495 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 180mOhm Max
Series 0925R
Inductance 330 nH
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 260MHz