HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.3415
$42.3415
10
$38.85785
$388.5785
25
$37.36312
$934.078
50
$36.11748
$1805.874
100
$34.124855
$3412.4855
250
$33.128476
$8282.119
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 46+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Crimp |
| Size | 48B |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® EE |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09320463 |