HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.1415
$27.1415
10
$23.76615
$237.6615
25
$22.73958
$568.4895
50
$22.00618
$1100.309
100
$21.27259
$2127.259
250
$20.098922
$5024.7305
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 24+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Screw |
| Size | 24B |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® E |
| Connector Type | Insert |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09330242 |