HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.1775
$43.1775
10
$39.6207
$396.207
25
$38.0969
$952.4225
50
$36.82713
$1841.3565
100
$34.795175
$3479.5175
250
$33.779302
$8444.8255
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 24+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Push In |
| Size | 48B |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® ES |
| Connector Type | Insert |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09330242 |