095-850-159M075
Amphenol RF
型号:
095-850-159M075
品牌:
Amphenol RF
描述:
CBL ASSY HD-BNC PLUG-PLUG 29.53"
用户指南
Operating Temperature -
Cable Type Belden 1505A
2nd Contact Gender Male
1st Connector HD-BNC Plug
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector HD-BNC Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
Style HD-BNC to HD-BNC
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 3 GHz