095-850-166L075
Amphenol RF
型号:
095-850-166L075
品牌:
Amphenol RF
描述:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 75'
用户指南
Operating Temperature -
Cable Type Belden 1694A
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector BNC Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 900.0" (22.9m) 75.0'
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
Style BNC to BNC
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 4 GHz