095FPZFPZSH-012
Amphenol RF
型号:
095FPZFPZSH-012
品牌:
Amphenol RF
描述:
CBL ASSY FAKRA PLUG TO PLUG 12"
库存 : 341
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RG-174
2nd Contact Gender Male
1st Connector Fakra II (Gen 2.0) Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra II (Gen 2.0) Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
Style Fakra to Fakra
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded, Z Code
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz