首页 / 保险丝 / 0977.800MXEP
minImg
0977.800MXEP
Littelfuse Inc.
型号:
0977.800MXEP
描述:
FUSE CERM 800MA 500VAC 450VDC
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.8
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.417 Ohms
Color -
Approval Agency CE, SEMKO
Current Rating (Amps) 800 mA
Fuse Type Cartridge, Ceramic
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 200A DC
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series 977
Voltage Rating - DC 450 V
Package / Case 5mm x 20mm (Axial)
Voltage Rating - AC 500 V