Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.5346
$25.346
100
$2.01647
$201.647
1000
$1.670784
$1670.784
2500
$1.555558
$3888.895
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 98266 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 098266 |
| Number of Conductors | 14 |