Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0825
$5.0825
10
$4.47165
$44.7165
100
$3.55661
$355.661
1000
$2.946928
$2946.928
2500
$2.743695
$6859.2375
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 98266 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 098266 |
| Number of Conductors | 30 |