Littelfuse Inc.
型号:
0FHA0030Z
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.327
$6.327
5
$6.1104
$30.552
10
$5.89095
$58.9095
50
$4.58223
$229.1115
100
$3.818525
$381.8525
250
$3.709408
$927.352
500
$3.163899
$1581.9495
1000
$3.000252
$3000.252
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Contact Finish | - |
| Fuse Type | Blade |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.75" L x 0.2" W (19.1mm x 5.1mm) |
| Series | FHA |
| For Use With/Related Products | ATC, ATO |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |