0GBC016.H
Littelfuse Inc.
型号:
0GBC016.H
描述:
FUSE AUTO 16A 32VAC/VDC 100PK
库存 : 33
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Applications Automotive
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 16A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series GBC
Voltage Rating - DC 32 VDC
Package / Case Torpedo
Voltage Rating - AC 32 VAC