Littelfuse Inc.
型号:
0MIN015.VP
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC 5PK CARD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.4935
$4.4935
5
$4.3358
$21.679
10
$4.1819
$41.819
50
$3.25242
$162.621
100
$2.710255
$271.0255
250
$2.63283
$658.2075
500
$2.245648
$1122.824
1000
$2.129501
$2129.501
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | Blue |
| Approval Agency | SAE |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | MINI® |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Blade, Miniature |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |