Littelfuse Inc.
型号:
0SFE07.5VP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 32VAC/DC 7AG 5PK CARD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6955
$3.6955
5
$3.5758
$17.879
10
$3.4523
$34.523
50
$2.71225
$135.6125
100
$2.219105
$221.9105
250
$2.157526
$539.3815
500
$1.849289
$924.6445
1000
$1.726008
$1726.008
5000
$1.54108
$7705.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | - |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.23mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | SFE |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | 7AG, 1/4" x 7/8" |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |