0SFE07.5VP
Littelfuse Inc.
型号:
0SFE07.5VP
描述:
FUSE GLASS 32VAC/DC 7AG 5PK CARD
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Response Time -
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 7.5 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.23mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series SFE
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case 7AG, 1/4" x 7/8"
Voltage Rating - AC 32 V