Magnetics, a division of Spang & Co.
型号:
0T45959EC
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE ETD 7.34UH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.921
$4.921
10
$4.1933
$41.933
25
$3.19048
$79.762
50
$3.09928
$154.964
100
$2.734575
$273.4575
250
$2.55227
$638.0675
500
$2.369965
$1184.9825
1000
$2.278812
$2278.812
请发送询价,我们将立即回复。

| Inductance Factor (Al) | 7.34 µH |
| Effective Area (Ae) mm² | 368 |
| Tolerance | ±25% |
| Material | - |
| Core Type | ETD |
| Product Status | Active |
| Effective Length (le) mm | 139 |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 51500 |
| Length | 2.354" (59.80mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | Magnetics, a division of Spang & Co. |
| Height | 1.220" (31.00mm) |
| Package | Bulk |
| Initial Permeability (µi) | 3000 |
| Width | 0.852" (21.65mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |