Bel Fuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
5
$0.4066
$2.033
10
$0.39425
$3.9425
50
$0.33136
$16.568
100
$0.275025
$27.5025
250
$0.25004
$62.51
500
$0.212534
$106.267
1000
$0.18753
$187.53
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 15V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 3 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | AEC-Q200, cURus, TUV |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Size / Dimension | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 48 mOhms |
| Series | 0ZCF |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.045" (1.15mm) |
| Package / Case | 2920 (7351 Metric), Concave |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 10 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 5.2 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 20 s |