Bel Fuse Inc.
型号:
0ZCH0010FF2E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.152
$0.152
5
$0.1463
$0.7315
10
$0.13965
$1.3965
50
$0.12502
$6.251
100
$0.11628
$11.628
250
$0.103398
$25.8495
500
$0.086165
$43.0825
1000
$0.081852
$81.852
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 60V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 100 mA |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | AEC-Q200, cURus, TUV |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 10 A |
| Size / Dimension | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 15 Ohms |
| Series | 0ZCH |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.045" (1.15mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric), Concave |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1.6 Ohms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 250 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 1.5 s |