0ZRR0185FF1A
Bel Fuse Inc.
型号:
0ZRR0185FF1A
描述:
PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
库存 : 1165
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 60V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.85 A
Height - Seated (Max) 0.902" (22.90mm)
Approval Agency cURus, TUV, UL
Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Current - Max 40 A
Size / Dimension 0.701" Dia x 0.122" T (17.80mm x 3.10mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 190 mOhms
Series 0ZRR
Type Polymeric
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Resistance - Initial (Ri) (Min) 80 mOhms
Mfr Bel Fuse Inc.
Current - Trip (It) 3.7 A