Bel Fuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2065
$1.2065
5
$1.1723
$5.8615
10
$1.0963
$10.963
50
$0.90706
$45.353
100
$0.755915
$75.5915
250
$0.73701
$184.2525
500
$0.623618
$311.809
1000
$0.548026
$548.026
5000
$0.49133
$2456.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Max | 32V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 5 A |
| Height - Seated (Max) | 0.949" (24.10mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 100 A |
| Size / Dimension | 0.551" L x 0.150" W (14.00mm x 3.80mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 40 mOhms |
| Series | 0ZRS |
| Type | Ceramic |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 15 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 10 A |
| Package | Bulk |
| Time to Trip | 9 s |