Bel Fuse Inc.
型号:
0ZSC0730FF1E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 20V 7.3A STRAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1495
$1.1495
5
$1.1115
$5.5575
10
$1.0393
$10.393
50
$0.86032
$43.016
100
$0.716965
$71.6965
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 20V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 7.3 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Size / Dimension | 1.106" L x 0.559" W (28.10mm x 14.20mm) |
| Mounting Type | User Defined |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 15 mOhms |
| Series | 0ZSC |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | Strap |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 6 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 14.1 A |
| Package | Bulk |
| Time to Trip | 5 s |