TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1-1546306-8
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.374"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.942
$7.942
10
$6.92455
$69.2455
25
$6.74272
$168.568
50
$6.56032
$328.016
100
$6.159515
$615.9515
250
$6.123016
$1530.754
500
$5.758558
$2879.279
1000
$5.138968
$5138.968
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.374" (9.50mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 18 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 36 |
| Base Product Number | 1546306 |