3M (TC)
型号:
1/2-5-LSE-110WF
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
3M VHB TAPE LSE-160WF 0.5" X 5YD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.1445
$22.1445
10
$21.03775
$210.3775
25
$19.93062
$498.2655
50
$18.82349
$941.1745
100
$17.71617
$1771.617
250
$16.608964
$4152.241
500
$15.501682
$7750.841
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | 60°F ~ 77°F (16°C ~ 25°C) |
| Usage | Bonding |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Polyethylene Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm) |
| Series | VHB™ LSE-110WF |
| Length | 15' (4.6m) 5 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 18 Months |
| Tape Type | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive | Acrylic |
| Width | 0.50" (12.70mm) 1/2" |
| Base Product Number | LSE |