TE Connectivity Corcom Filters
型号:
1-6609046-1
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$74.898
$74.898
10
$72.40235
$724.0235
25
$69.90518
$1747.6295
50
$67.40877
$3370.4385
100
$61.167175
$6116.7175
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | T |
| Inductance | - |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 20 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609046 |