TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1-746610-8
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIP HDR IDC 34POS VERT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.097
$3.097
10
$2.7569
$27.569
25
$2.74246
$68.5615
50
$2.71434
$135.717
100
$2.4472
$244.72
250
$2.43314
$608.285
500
$2.250303
$1125.1515
1000
$2.011198
$2011.198
2500
$1.85649
$4641.225
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26-28 AWG, Stranded; 26-30 AWG Solid |
| Series | AMP-Latch |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Feed Through |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 746610 |
| Cable Termination | IDC |