首页 / 射频屏蔽 / 10-CBSA-1.0X2.5X0.13
minImg
10-CBSA-1.0X2.5X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
10-CBSA-1.0X2.5X0.13
描述:
RF SHIELD 1" X 2.5" SMD
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)