首页 / 射频屏蔽 / 10-CBSA-5.0X5.5X0.13
minImg
10-CBSA-5.0X5.5X0.13
Leader Tech Inc.
型号:
10-CBSA-5.0X5.5X0.13
描述:
RF SHIELD 5" X 5.5" SMD
用户指南
Series 10-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)